Spotkanie podsumowujące realizację projektu „ Czas na aktywność w Zakliczynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

unia.png

   

 

Spotkanie podsumowujące realizację projektu „ Czas na aktywność

w Zakliczynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu

Społecznego.

 

 

W dniu 12 grudnia 2013 r o godz. 13°°w Zajeździe „Ania „ w Zakliczynie odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu w 2013 roku. Pn. „Czas na aktywność w Zakliczynie”.

W spotkaniu uczestniczyły 42 osoby. Wśród zaproszonych gości była Pani Kierownik Zuzanna Filipska, 30 uczestników projektu , p. o koordynatora Małgorzata Sowa, księgowa GOPS Joanna Świderska – Mróz, pracownicy socjalni i pracownicy GOPS.

 

Spotkanie rozpoczęto przywitaniem przybyłych gości przez Kierownika GOPS Zuzannę Filipską. Pani Kierownik podziękowała wszystkim uczestnikom za udział w projekcie oraz pracownikom za pomoc podczas realizacji projektu.

 

Następnie p. o koordynatora Pani Małgorzata Sowa przedstawiła prezentację multimedialną o realizacji projektu w 2013 roku.

 

W dalszej kolejności Pani Zuzanna Filipska wraz z koordynatorem Panią Małgorzatą Sowa wręczyły uczestnikom zaświadczenia po ukończonych kursach i treningach.

 

Wszyscy uczestnicy projektu zostali poproszeni o wypełnienie ankiety na zakończenie projektu w 2013 r.

 

Ostatnim punktem spotkania uczestników projektu i gości był obiad, kawa i ciastko. W miłej atmosferze dyskutowano na temat zakończonego projektu.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.

 

Dodała: M.S. 16.12.2013 r.

Galeria zdjęć .