SPOTKANIE SENIORÓW

13 listopada w Zajeździe „Ania” podobnie jak w roku ubiegłym odbyło się spotkanie integracyjne dla seniorów z Gminy Zakliczyn. Zorganizowanie imprezy mogło się odbyć w ramach realizowanego przez GOPS projektu „Aktywna integracja społeczna w Gminie Zakliczyn’’- współfinansowanego przez Urząd Wojewódzki.

W spotkaniu wzięli udział seniorzy z naszej gminy, uczestnicy Centrum aktywizacji i Opieki seniorów w Kończyskach a także przedstawiciele Klubu Seniora.

Podczas spotkania nasi drodzy seniorzy mogli obejrzeć przygotowana przez panią dietetyk Kingę Kołodziej prezentację dotycząca diety dla osób starszych. Krótki wykład wspomagania aktywności fizycznej seniorów przedstawiła fizjoterapeutka pani Joanna Trebert.

Nie mogło również zabraknąć wśród nas najmłodszych przedstawicieli naszej społeczności. Dzieci pod czujnym okiem Pana Krzysztofa zaprezentowały się jak zwykle znakomicie.

Profesjonalną obsługę cateringową zapewnili pracownicy zajazdu a o oprawę muzyczną zadbał niezastąpiony Pan Tadeusz Malik.

Po wspólnej zabawie każdy senior otrzymał słodki podarunek, a podziękowaniom za wspaniałą zabawę nie było końca.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia w przyszłym roku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.