Informacja dla osób z niepełnosprawnością o możliwości zatrudnienia w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Wierzchosławicach – Dwudniakach.

Informujemy, że Powiat Tarnowski uruchamia Zakład Aktywności Zawodowej w Wierzchosławicach – Dwudniakach.

Zainteresowane osoby, które posiadają orzeczenia o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności mogą znaleźć zatrudnienie w następujących pracowniach:

  • pracownia pralniczo – krawiecka: pralnia na potrzeby ogólno – usługowe np. DPS-ów, hoteli, gastronomii itp. Pralnia podzielona będzie na strefę brudną i czystą z zachowaniem bariery higieny. Prace krawieckie np. szycie pościeli wykonywane będą na zlecenie.
  • pracownia papiernicza: pomieszczenie pracowni wyposażone będzie w kombajn niszcząco – belujący do niszczenia dokumentacji. W ramach pracowni przewidziane są również prace takie jak np. składanie kopert.
  • pracownia ogrodniczo – porządkowa: większość usług w ramach pracowni będzie odbywała się w terenie a pracownia zlokalizowana będzie w wiacie.

Planowane zatrudnienie to około 30 osób z terenu powiatu tarnowskiego.

Zainteresowane osoby muszą posiadać aktualne orzeczenia o niepełnosprawności.

Osobą do kontaktu ze strony Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakliczynie jest Pani Ewelina Budyn – Ramian, nr tel. 14 66 52 275 wew. 12.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.