ZAKOŃCZENIE KURSÓW

unia.png

 

 

ZAKOŃCZENIE KURSÓW: NOWOCZESNE TECHNIKI STRZYŻENIA I UKŁADANIA FRYZUR, MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKÓW WIDŁOWYCH ORAZ PROFESJONALNY SPRZEDAWCA

 

 

 

W dniu 21.08.2014 r. zakończył się kurs NOWOCZESNE TECHNIKI STRZYŻENIA I UKŁADANIA FRYZUR zorganizowany dla jednej Uczestniczki projektu „Czas na aktywność w Zakliczynie”. Kurs odbywał się w Salonie Fryzur AWANGARDA w Tarnowie. Wymiar trwania kursu to 60 godzin. Zajęcia prowadziła Pani Justyna Kukla.

Uczestniczka kursu poznała m.in. zasady układania fryzur, poznała nowoczesne techniki strzyżenia, poszerzyła wiedzę o sposobach stylizacji i pielęgnacji włosów.

 

 

W dniu 29. 08.2014 r. zakończył się kurs MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKÓW WIDŁOWYCH I WYMIANĄ BUTLI GAZOWYCH zorganizowany dla 2 Uczestników projektu „Czas na aktywność w Zakliczynie”. Kurs odbywał się w Ośrodku Szkolenia Zawodowego EDUKATOR w Tarnowie i trwał łącznie 120 godzin. Zajęcia prowadzili: Panowie Bartłomiej Babiarz i Jarosław Czarnik.

 

W dniu 29. 08.2014 r. zakończył się kurs PROFESJONALNY SPRZEDAWCA Z OBSŁUGĄ KASY FISKALNEJ I TERMINALI PŁATNICZYCH zorganizowany dla 9 Uczestników projektu „Czas na aktywność w Zakliczynie”. Kurs odbywał się w remizie OSP w Zakliczynie i trwał łącznie 100 godzin. Zajęcia prowadziły Panie Agnieszka Piotrowska – Bukała oraz Urszula Banaś.