Spotkanie podsumowujące realizację projektu „ Czas na aktywność w Zakliczynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

unia.png

 

Spotkanie podsumowujące realizację projektu „ Czas na aktywność w Zakliczynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

W dniu 11 grudnia 2014 r o godz. 13°°w Zajeździe „Ania „ w Zakliczynie odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu w 2014 roku. Pn. „Czas na aktywność w Zakliczynie”.

W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Pani Kierownik Zuzanna Filipska, 30 uczestników projektu, księgowa GOPS Joanna Świderska – Mróz, pracownicy socjalni i pracownicy GOPS.

 

Spotkanie rozpoczęto przywitaniem przybyłych gości przez Kierownika GOPS Zuzannę Filipską. Pani Kierownik podziękowała wszystkim uczestnikom za udział w projekcie oraz pracownikom za pomoc podczas realizacji projektu.

 

Następnie Pani Kierownik przedstawiła prezentację multimedialną o realizacji projektu w 2014 roku.

 

W dalszej kolejności Pani Zuzanna Filipska i Pan Burmistrz Dawid Chrobak wręczyli uczestnikom zaświadczenia po ukończonych kursach i treningach.

 

Wszyscy uczestnicy projektu zostali poproszeni o wypełnienie ankiety na zakończenie projektu w 2014 r.

 

Ostatnim punktem spotkania uczestników projektu i gości był obiad, kawa i ciastko. W miłej atmosferze dyskutowano na temat zakończonego projektu.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.