SPOTKANIE INTEGRACYJNE SENIORÓW 7-11-2017

SPOTKANIE INTEGRACYJNE SENIORÓW 7-11-2017

W dniu 7-11-2017 r. w Zajeździe Ania odbyło się spotkanie integracyjne dla seniorów z gm. Zakliczyn w ramach projektu finansowanego z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach wsparcia finansowego zadań i programów realizacji zadań pomocy społecznej.

Swoją obecnością zaszczycili nas nie tylko seniorzy ale również Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Pan Dawid Chrobak, dyrektor administracyjny SFOP Barbara Żychowska oraz Prezes Klubu Seniora Janina Bolechała.

Po powitaniu gości przez Panią Kierownik GOPS Zuzannę Filipską głos zabrali: Burmistrz Dawid Chrobak, Pani Barbara Żychowska oraz Pani Janina Bolechała.

Pani Barbara Żychowska zaciekawiła wszystkich zebranych opowiadając o nowo-powstającym w Kończyskach dziennym domu pobytu dla seniora.

 

Następnie swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci uczęszczające na zajęcia prowadzone przez Pana Krzysztofa Węglarczyka. Układ choreograficzny w stylu country wywołał uśmiech na twarzach seniorów i został nagrodzony gromkimi brawami.

Po występie seniorom podano uroczysty obiad.  Na deser publiczność mogła podziwiać kreatywność i poczucie humoru pań z Klubu Seniora w przygotowanym przez nie skeczu. Wspólną zabawę pełną wzruszeń i spotkań po latach umilił swą grą i śpiewem Pan Tadeusz Malik.

 

Dla wielu naszych gości była to pierwsza od wielu lat okazja do spotkania ze znajomymi z lat młodości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.